Fotograf nieruchomości Poznań

Fotograf nieruchomości powinien dysponować odpowiednimi obiektywami, które pozwalają na uchwycenie nieruchomości, zajmujących spory obszar, a dodatkowo zlokalizowanych w miejscach, w których nie można odejść na dowolną odległość, ponieważ znajdująca się inna zabudowa przestrzeni nie pozwala na to. Dlatego ważne jest, aby fotograf nieruchomości dysponował jednym obiektywem szerokokątnym, który pozwoli uchwycić całą nieruchomość w jednym kadrze ze stosunkowo bliskiej odległości od fotografowanego obiektu. Dodatkowy obiektyw z zoomem, tzw. teleobiektyw,  pozwala uchwycić detale nieruchomości, np. zdobienia fasady lub inne istotne elementy architektury, jest uzupełnieniem, dzięki czemu zdjęcia nieruchomości można ukazać, nie pomijając żadnych szczegółów.

Kolejnym ważnym elementem zdjęć nieruchomości, jest umiejętność odpowiedniego kadrowania w celu uchwycenia najlepszej kompozycji, aby na zdjęciu pokazać nieruchomość w sposób ciekawy i atrakcyjny. Aby nieruchomość wyglądała na zdjęciu atrakcyjnie, to najlepiej fotografować ją w odpowiednim oświetleniu. Najlepsze pory do fotografowania nieruchomości, to pogodne, letnie wschody i zachody słońca lub półmrok po zachodzie lub przed wschodem słońca.

Do usług fotografii nieruchomości zaliczają się zdjęcia wnętrz, które znajdziecie Państwo w galerii po kliknięciu w ODNOŚNIK

Zadzwoń